Ürünlerimiz > Bakım

CareMax CM2B

Kauçuk ve/veya kum dolgu granüllü yapay çimlerin bakımı ve temizlenmesi için arka aksesuarlı küçük traktör.

CareMax CM2B, dolgulu yapay çim sahaların verimli bir şekilde temizlenmesi ve bakımının yapılması için bir çok işlevi yerine getirebilir. 22 HP gücündeki su soğutmalı benzinli motorlu kompakt makine, tipik boyutlarda bir sahanın temizlik ve bakımını kısa sürede gerçekleştirmektedir. CareMax CM2B, arkasına monte edilebilen döner fırça ile mükemmel sonuçları garanti eder. Döner fırça, dolgu malzemesinin en üst katmanını kaldırır ve fırçanın derinliği ayarlanabilmektedir. Bu işlem sırasında, titreşim yapan elek, kirleri dolgu malzemesinden ayrıştırır. Dolgu malzemesi koşullarına göre bu titreşimli eleğin ayarları 4 ile 10mm arasında ayarlanabilmektedir.

Entegre emme türbini tozları dolgu maddesinden ayırır. Kalıcı filtre sürekli bir temizlik etkisi sağlar. Şimdi temizlenmiş dolgu malzemesi sisteme geri gönderilecektir. CareMax CM2B, teki bir işlem esnasında yukarıdaki tüm fonksiyonları yönetir ve böylece basit ve zaman tasarrufu sağlayan bir şekilde suni çimin temizliğini ve bakımını sağlar. Arka monte aksesuarı taşımak için hidrolikle kaldırılabilir. Kılavuz iki kasnak birlikte hassas çalışmayı sağlar.

CareMax CM2B, makinenin hemen altına monte edilen titreşimli üçgen fırçalarla donatılmıştır. Ayrıca 2400mm çalışma genişliğine sahip sürükleme fırçasıyla arka aksesuar şeklinde monte edilebilmektedir. Çalışma esnasında, fiberler dik konuma getirilir, entegre türbin sayesinde dolgu malzemesi kirden ve diğer kirleticilerden emici türbin içerisinde tesviye edilir. Üçgen fırça bölümleri taşıma için kolaylıkla kaldırılabilir.

Hidrolik tahrikli, derinliği ayarlanabilir dişler dolgu malzemelerinin gevşetilmesine yardımcı olacaktır. Nispeten geniş bir çalışma genişliğine sahip CareMax CM2B ile düzenli bakım işlevlerini zamanı verimli kullanarak gerçekleştirmek mümkündür.

CareMax CM2B ve entegre kanıtlanmış teknolojisi yapay çimin fiziksek özelliklerinin her zaman muhafaza edileceğini garanti eder. Düzenli ve doğru bakım sadece en uygun oyun saha koşullarını sağlamakla kalmaz ayrıca tesisin çekici görünmesini de korumaya yardımcı olur.

Teknik Bilgiler

Şasi Arka montaj aksesuarı: lazerle kesilmiş çelik çerçeve konstrüksiyonu, plastik kaplamalı
Motor 2 silindirli benzinli motor, su soğutmalı 16,4 kW (22 HP)
Vites Hidrostatik, 15 km/s’e kadar sürüş hızı
Filtre Kutusu Sürekli tozsuzlaştırma ile kalıcı filtre
Döner Fırça Arka montajlı
Çalışma Genişliği 1.100 mm
Titreşimli Elek Değişken: 4mm’den - 10 mm’ye kadar
Bakım Fırçası 2.400 mm
Ağırlık 700 kg
Boyutlar L 2.900 x B 1.350 x H 1.250 mm
Teknik değişiklikler yapma hakkı saklıdır

 

Katalog

Entegre döner fırçalı arka montaj aksesuarı, sürükleme fırçası, kılavuz kasnak ve taşıma silindirleri

2 silindirli benzinli motor, su soğutmalı 22 HP

Filtrelenmiş asılı parçacıkların sürekli tozsuzlaştırılması ile kalıcı filtre

Bakım süreci için sürükleme fırçası (2.400 mm)

 

© Copyright 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesi tasarımı ve kodlaması IFB Teknoloji A.Ş. tarafından yapılmıştır.