Ürünlerimiz > Sentetik Çim

Edel Grass

Edel Grass’ın Sistem Tabanlı Yaklaşımı

Edel Grass sistem tabanlı bir yaklaşım üzerinde çalışmaktadır. Sentetik çim sahayı, en iyi oynama özelliklerini oluşturmak için en üst katmanın alt tabakayla en doğru şekilde uyum sağlayacağı şekilde özenle gözetiyoruz.

Her saha için özelleştirilmiş bir çözüm gerekir. Ayrıca her oyun seviyesi sistemin değişik özelliklerini gerektirir. Bu yüzden, yerel koşulları en iyi bilen sürekli aynı partnerler çalışıyoruz. Bunun bir sonucu olarak da, her zaman müşterinin arzu ettiği ve yerek koşullara uygun kişiselleştirilmiş sistemler sunuyoruz.

Çentetik Çim Sistem

Sentetik çim sistem çeşitli bileşenlerden oluşur. Bu bileşenlerin doğru kombinasyonu mükemmel bir performansı garanti eder. Fark; yüzey tabaka ile alt tabaka arasındadır.

Bir sentetik çim sisteminin yüzey tabakası elyaf, destek ve dolgu malzemesi içerir. Bu, sürtünme direnci, topun yuvarlanması ve düşük kayma direnci gibi birçok oynama özellikleri sağlar.

Alt taban sistemin temelidir. Alt taban da şok emilimi, topun ribaundu, deformasyon davranışı ve enerji kazanımı sağlayan oynama özelliklerini etkiler.

Futbol

Hokey

Tenis

 

© Copyright 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesi tasarımı ve kodlaması IFB Teknoloji A.Ş. tarafından yapılmıştır.