Markalar

SMG

SMG, 1975’den bu yana, modern makinelerin gelişimi ile birlikte sentetikyüzeylerin spor alanında uygulanması üzerine çalışmaktadır. Bununla birlikte, yapay çim veya granül dolgulu halıların bakımında da 1980’lerden bu yana dünya çapında ilkleri sergilemiştir.

SMG, 35 yıldır çok çeşitli ve benzersiz makineler sunmaktadır. Sentetik spor yüzeyleri ve yapay çim alanında özel sektörün öncü şirketi olan SMG, yetkinliği ve deneyimi ile sektöründe yıllardır tanınmaktadır. Bizimle iletişime geçin: Neyin mümkün olduğunu size söyleyelim.

Detaylı Bilgi İçin: http://smg-gmbh.de


EDEL GRASS

Edel Çimi, 30 yılı aşkın süredir yapay çim sahalarda ve spor sahalarında kullanılmaktadır. Başından itibaren deneyimli bir oyuncu olarak, spor ve eğlence amaçlı yüksek kaliteli sistemler sağlamaktayız. Hokey, tenis ve futbol için ürettiğimiz yapay çimlerimiz en titiz oyun sahası özelliklerini karşılamaktadır. İş ortaklarımızla birlikte, en iyi performansların ve rahatlamanın odaklandığı, yenilikçi ve sürdürülebilir sistem çözümleri sağlarız ki, bir çok yetenek yeşerebilsin!

Detaylı Bilgi İçin: http://www.edelgrass.com

 

© Copyright 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesi tasarımı ve kodlaması IFB Teknoloji A.Ş. tarafından yapılmıştır.