Ürünlerimiz > Karıştırma

MixMatic M930

Püskürtme ve akış kaplamalar, dolgu maddeleri ve yapıştırıcılar için kullanılan, otomatik olarak kumanda edilen zorunlu karıştırıcı

Ile materyaller homojen olarak ve zamandan tasarruf edilmesini sağlayarak karıştırılırlar. Zorunlu karıştırıcıya kumanda edilmesi için kullanılan bütün çalıştırma ve kontrol elemanları kullanıcı dostu olacak şekilde yerleştirilmiştir.

Tam kauçuk lastikleri ilşe bu makine şantiyede taşınması çok kolaydır. Makinenin iyice düşünülerek düzenlenen çalışma süreci gereksiz materyal kaybını engeller ve bu arada karıştırma aletinin temizlenmesini de gereksiz bir hale getirir. Özel karıştırma kapları, işletim sürecinin sürtünmesiz olmasını sağlar.

Karıştırma işlemi, cihaz ile birlikte teslim edilen karıştırma kapları tarafından gerçekleştirilir. Bu kaplar, makinenin kap yerleştirme bölümünde güvenli bir şekilde durur. Karıştırma bileşenleri doldurulur doldurulmaz, düğmeye basılarak karıştırma cihazı hidrolik olarak alçaltılır ve çalışma pozisyonuna getirilir.

Çalışma pozisyonuna gelmeden önce karıştırıcı otomatik olarak açılır. Karıştırma işlemi sırasında karıştırıcıya başka bileşenler de atılabilir. Önceden seçilen karıştırma süresi sona erdikten sonra şalter saati motoru kapatır ve karıştırma cihazı çıkış pozisyonuna geri döner. Bu arada ikinci alımda ek bir kap karıştırma işlemi için hazırlanır.

Bu kap vasıtasıyla karıştırma cihazı elle döndürülür ve cihaz önceki gibi alçalır. Teslimat kapsamında altı karıştırma kabı ve iki tekerlekli taşıyıcı alacaksınız. Karıştırılan materyal bu kapların içerisinde problemsiz bir şekilde taşınabilir ve kaplar tekerli taşıyıcıda asılarak boşaltılabilir.

Teknik Bilgiler

Şasi Lazerle kesilmiş çelik çerçeve konstrüksiyonu, plastik kaplamalı
Tahrik tertibatı motor/güç 3 ph. / 400 V / 50 Hz / 1,8 kW (2,4 beygir gücü)
2 kademeli karıştırma hızı, yaklaşık 50 ilâ 120 U/dakika
Diğer gerilimler talep edilmesi halinde teslim edilecektir
Hidrolik Kaldırma hisroliği 0,37 kW
Elektrikli donanım Püskürtme suyuna karşı korunan gövde içerisinde yekpare kumanda; dönme yönünü tercih etmek için döndürme şalteri ve karıştırma süresinin kademesiz olarak ayarlanabilmesi için zaman şalteri mevcuttur
Karıştırma kapasitesi yaklaşık 75 Litre
Karıştırma kapasitesi yaklaşık 60 kg/2 dakika
Ağırlık 180 kg
Ebatlar U 1.000 x G 600 x Y 1.000 mm
Teknik değişiklikler yapma hakkı saklıdır

 

Katalog

Sürtünmesiz çalışma süreci için kullanılan döndürülebilir nitelikte karıştırma kafası

Özel karıştırma aleti, homojen bir karışım elde edilmesini sağlar

Karıştırma evresi ve karıştırma biriminin otomatik olarak yukarıya çıkması için kullanılan ve entegre zaman kumandasına sahip olan çalıştırma paneli

Materyalin basit bir şekilde çalışması için kullanılan tekerlekli taşıyıcı ve karıştırma kabı

Karıştırma kafası çalışma yüksekliğine gelinceye kadar hisrolik olarak yukarıya kaldırılır

 

© Copyright 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesi tasarımı ve kodlaması IFB Teknoloji A.Ş. tarafından yapılmıştır.