Ürünlerimiz > Kurulum

SandMatic B1005

Modern sentetik çim yüzeylere kesin doz miktarında kum ve lastik yaymak için kullanılan tam otomatik dolgu makinesidir

SandMatic B1005, modern sentetik çim yüzeylere kesin doz miktarlarında kum ve lastik yaymak için kullanılan, kompakt, otomatik ve kendi kendine gidebilen bir dolgu makinesidir. Etkinliği kanıtlanmış SandMatic B1503 ve B1505'in yenilikçi fırça teknolojisiyle donatılmış olan bu makine yığın (not: bu temel, kazık vs. de olabilir) çok yüksek dahi olsa, modern suni çim sistemlerin özel gerekliliklerine uygundur. Dolgu malzemesi makinenin sürüş hızı ile orantılı bir miktarda yayılır. Kayar bir vana kullanılarak makinenin malzeme döşeme miktarı 2,5 ila 40 kg/m² arasında isteğe göre ayarlanabilir. Ayrıca lastik yastıklı fırçalara da sahip serbest salınan bir fırça ünitesi halı yığınını düzleştirir ve teraziler. Aynı anda kum da döşenir ve böylece yığını stabilize ederken arkadan gelen salınır fırça ünitesi tek adımda malzemeyi halıya yedirerek zemini teraziler. SandMatic B1005 hem öne hem de arkaya doğru harekeket ederek malzemeyi yayarak zemine yedirebilir. Yüksek hız, hızlı manevra yapılabilmesini mümkün kılar. Böylece makinenin etkinliği kayda değer şekilde artmış olur – makine 1 ila 10 m²/dakika dolgu gücüne sahiptir.

Çalışma genişliği 1000 mm'dir. Makine 1 silindirli petrol motorla çalışır ve performansı 9 PS'dir. Oturuş pozisyonu (sağa/sola) ayarlanabilen rahat sürücü koltuğu temiz iş ve ergonomik çalışma imkanı sağlar. Böylece, sürücünün çalışma yönü ve oturma pozisyonu çalışılan alanın gerekliliklerine uygun şekilde ayarlanabilir. Makinenin tüm fonksiyonları hidrolik olarak kumanda edilebildiğinden B1005'in kullanımı da bakımı da son derece kolaydır. Hazne hacmi 0,8t / 1m³'dür. Dökme malzeme, torbalanmış malzeme ya da BigBags içerisine konulmuş malzeme B1005'de kullanım için idealdir. Gerektiğinde çalıştırılabilen bir karıştırma kolu topaklanmış lastiği parçalar.

Makinenin ağırlığını 6 büyük lastik taşır. Böylece, makine doluyken dahi alt temel için müsaade edilen zemin basıncına uygundur. Forklift yuvaları, forklift kullanılarak yüklemeyi güvenli hale getirir.

Teknik Bilgiler

Şasi Lazer kesim çelik çerçeve yapı, plastik kaplı
Tahrik tertibatı motor/güç 1 silindirli Honda petrol motoru / 6,6 kW (9 beygir gücü)
Kumanda Hidrolik
Hidrolik Hidrolik tank, 40 litre
Tekerlekler (20 x 10.00 - 8) 2 adet ön
(16 x 6.5 - 8) 4 adet arka
Yayma Genişliği 1,000 mm
Her Geçişte Yaydığı Miktar Kum: 2.5 – 40 kg/m²
Lastik: 0.5 – 15 kg/m²
Yayma Performansı 1 - 10 kg/m²
Boş Makine Ağırlığı 800 kg
Azami Dolum Ağırlığı / Hazne Hacmi 0,8t / 1m³
Ebatlar U 2.800 x G 1.320 x Y 1.283 mm
Teknik değişiklikler yapma hakkı saklıdır

 

Katalog

Oturaklı, rahat sürücü platformu yüksek görüş ve ergonomik operasyon imkanı sağlar

Yığını düzeltip terazileyen ve dolgu malzemesini yayan fırça ünitesi

Kayar bir vana sayesinde malzeme çıkış miktarı kesin olarak ayarlanabilir

Zemine uygulanan basıncı azaltmak ve manevra kabiliyetini arttırmak için 6 büyük tekerlek minimum

Petrol motoru ve hidrolik ünitesi

 

© Copyright 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesi tasarımı ve kodlaması IFB Teknoloji A.Ş. tarafından yapılmıştır.