Ürünlerimiz > Kurulum

SandMatic B1505RC

Modern sentetik çim yüzeylere kesin doz miktarında kum ve lastik yaymak için kullanılan tam otomatik dolgu makinesidir

SandMatic B1505RC, ultramodern sentetik çim yüzeylerin tüm beklentilerini tam olarak karşılar ve dönmeyen, salınan fırçalar sayesinde yığın çok yüksekken dahi sistem zeminine kum ve granülden tam istenen miktarlarda yayılmasını mümkün kılar. Ayrı fırçaları olan, serbest salınan bir fırça ünitesi halı yığınını düzleştirir ve teraziler. Aynı an da kum da serildiğinden halı lifleri dikleştirilmiş de olur. Hemen arkadan gelen salınır fırça ünitesinin yüksekliği ayarlanabilir ve bu ünite tek geçişte malzemeyi terazili bir şekilde zemine yayar. Gereken miktarda kum ve lastik granüller kesin hassasiyetle ölçülüp makinenin hareket hızına orantılı miktarlarda zemine yayılır. Kayar bir vana sayesinde yayılan malzemenin miktarı 2,5 – 40 kg/m² arasında kesin bir hassasiyetle ayarlanabilir.

Dakikada 1 ila 15 metre arası değişen sürüş hızı makinenin kullanımını daha da esnekleştirir. Çalışma genişliği 1,5 metredir. Bu, makineye teoride 1,5 ila 22,5 m²/dakika performans sağlar. Makine 3 silindirli Kubota dizel motorla çekilir ve motor performansı 18,4 kW'dir.

Makinenin tüm fonksiyonları kompakt bir uzaktan kumanda ile kumanda edilebilir. Uzaktan kumanda makine kullanımını daha rahat bir hale getirir ve çalışma sürecini hızlandırır. Olmaz ama, olur da uzaktan kumanda bozulursa, makine operasyon paneli üzerinden manuel olarak da kumanda edilebilir. Makine ağırlığını havayla doldurulmuş, düşük hava basınçlı 8 adet teker taşır. Böylece, makine doluyken dahi alt temel için müsaade edilen zemin basıncına uygundur. Forklift yuvaları, forklift kullanılarak yüklemeyi güvenli hale getirir.

Teknik Bilgiler

Şasi Lazer kesim çelik çerçeve yapı, plastik kaplı
Tahrik tertibatı motor/güç 3 silindirli Kubota diesel motoru / 18,4 kW (25 beygir gücü)
Kumanda Electro-Hidrolik 12 V d. c.
Hidrolik Hidrolik 6 litre/min; 120 bar
Mobile Hidrolik 50 litres/min; 100 bar
Tekerlekler 8 x ø 420 x 160 mm
Yayma Genişliği 1.500 mm
Yayma Performansı 2,5 - 40 kg/m²
Boş Makine Ağırlığı 1.300 kg
Azami Dolum Ağırlığı / Hazne Hacmi 1.5t / 3m³
Ebatlar U 1.250 x G 2.650 x Y 1.350 mm
Teknik değişiklikler yapma hakkı saklıdır

 

Katalog

SandMatic B1505RC

 

© Copyright 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesi tasarımı ve kodlaması IFB Teknoloji A.Ş. tarafından yapılmıştır.