Ürünlerimiz > Bakım

SportChamp SC2

Dolgulu sentetik çim, tam sentetik çim ve sentetik spor yüzeylerinin temizliği ve bakımı için

Lider cihaz SportChamp, bir spor kompleksinde bulunan birçok farklı sentetik yüzeyin bakımı için çözüm niteliğindedir. Çeşitli parçaların eklenmesiye tüm sentetik spor yüzeyleri, üretici tarafından verilen bilgiler doğrultusunda ve bunların da ötesinde temizlenebilir ve bakımları yapılabilir.

SportChamp, döner fırçası ile, içleri dolgu malzemesiyle doldurulmuş kaplamalara nüfuz eder ve aynı zamanda kirleri çıkartır. Burada, dolgu malzemeleri gevşer ve mükemmel doldurulmuş kaplama lifleri dikleşir.

Kaplamanın bakımı esnasında, kirler kendini kanıtlamış bir emme sistemi ile büyük hacimli filtreli bir kutuya emilerek alınır. Filtre ünitesi otomatik kumandalıdır ve dakikada bir temizlenir. Şoför koltuğundan - hidrolik kumanda ile – çok rahatça boşaltılabilir.

İçi dolmuş sentetik çimlerin temizlenmesi

Yeni serilmiş sentetik çimin su geçirmezlik özelliği, sadece ilk günden itibaren kirleri temizlendiği takdirde uzun süreli muhafaza edilebilir. Gerektiği gibi uygun şekilde temizlik, yosun ve ketencik oluşumunu engeller ve böylece sentetik çimin spor fizyolojisi özelliklerini korur. Kaplamanın durumuna ve kirlenme derecesine göre, ya en ince kirler için çekici fırça veya kaba ve uçuşan kirler için döner fırça kullanılır. Burada, cihazın ön kısmının yapısı nedeniyle her bir köşenin temizlenmesi ve dolgu malzemesinin derhal tekrar doldurulması sağlanır.

Tam sentetik çimlerin temizlenmesi

Bu tür spor yüzeyler de, doldurulmuş sentetik çimler ile aynı olumsuz etkilere tabidir: Hava koşulları ve spor faaliyetlerinin getirdiği yükler, kaliteye zarar verir. SportChamp, monte edilmiş, ters yöne dönen fırça üniteleri ve yanlarda bulunan hidrolik kumandalı fırçaları ile, tam sentetik çimin kesin birinci sınıf kalitede kalmasını sağlar.
Sadece SportChamp'in ters yöne dönem fırça sistemi, yük altında kalmış liflerin kısa sürede tekrar dikleşmesini sağlar. Yüksek emme randımanı fırçalar ile birlikte topladığı kirleri, çevre dostu bir şekilde büyük ebatlı filtreli kutuya doldurur.
Tam sentetik çimler sürekli olarak sulanırlar ve bu suyu tutarlar – bu durum normal emmeli cihazların sorunlarla karşı karşıya kalmasına neden olur. Ama SportChamp için bu geçerli değildir: Sentetik spor yüzeyleri için öngörülen tek temizleme cihazı olarak,değiştirilebilen bir filtre sistemi vardır. Böylece, nemli ve ıslak oyun sahalarının temizlenmesi mümkün olmaktadır, emme gücünün azaltılmasına veya kapatılmasına gerek kalmamaktadır. SportChamp ile düzenli ve gerektiğinde temizlendiğinde, sentetik çiminiz en yüksek spor beklentilerini karşılayacaktır.
SportChamp: Kirlilik ve toz ve aşınma yok – topun bir pürüze takılmadan yuvarlanması ve her zaman bakımlı bir spor zemini.

Makinenin parçalarına kolay erişim, bakım işlerini azaltır ve en aza indirger. Bu nedenle, elinizin altında sürekli kullanıma hazır bir temizlik cihazı vardır – yani böylece mükemmel durumda bir spor yüzeyi. Kullanan personel için, hidrostatik tahrik tekniği ve kaldırma düzenekleri kullanımı kolaylaştırır. Böylece, sahanın temizlenmesi zevkli olur. Makine, sentetik yüzeylerde söz konusu olan alansal baskıya tamamen adapte şekilde yapılandırılmıştır. SportChamp, sabit olmayan katmanlarda da kullanılabildiğinden yağmur oluklarının üzerinden geçmek de mümkündür.

Teknik Bilgiler

Şasi Lazer kesim çelik çerçeve iskelet, plastik kaplama
Tahrik tertibatı motor/güç SC2B:
3 silindir petrol motoru / 18,5 kW (25 beygir gücü)
SC2BL:
2 silindirli hava soğutmalı petrol motoru / 17 kW (22 beygir gücü)
hidrostatik, azami hız 10 km/saat
SC2D / SC2D 4HL:
3 silindirli dizel motor, su soğutmalı / 18,5 kW (25 beygir gücü)
Sürüş Hidrostatik, saatte 10km’ye kadar çıkabilen Aksesuar eklemeleri ve filtre kutusu için hidrolik kaldırma ; Diferansiyel kilidi
Tank kapasitesi 20 litre
Fırça çalışma genişliği Fırçaya göre: 900’den 1.600mm’ye
Filtre Kutusu Kapasitesi Kuru yüzeyler için filtreleme ünitesi yaklaşık 150 litre
Özel filtre uzantısıyla yaklaşık 400 litre
Ağırlık 680 kg ve üzeri
Ebatlar SC2: U 2.300 x G 1.050 x Y 1.500 mm
Teknik değişiklikler yapma hakkı saklıdır

 

Katalog

Pratik birleştirme sistemiyle aletsiz montaj

Açık bir şekilde, görsel olarak anlatılmış çalıştırma sistemi

SportChamp SC2B/D:
Filtre kutusunu boşaltmak için hidrolik kaldırma sistemi

Tekerlekler, özellikle çimli yüzeylere yapılan baskıyı azaltmak için geliştirilmiştir

SportChamp SC2D 4HL:
2.000mm'ye kadar, hidrolik yükse-seviye boşaltım

Titreyen alan kiri dolgu malzemesinden ayırır ve dolguyu anında yapay yüzeye geri püskürtür

 

© Copyright 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesi tasarımı ve kodlaması IFB Teknoloji A.Ş. tarafından yapılmıştır.