Ürünlerimiz > Püskürtme/Yayma/Çizgi

StrukturMatic S80

Değişik viskozitede yapısal sprey kaplaması ve sentetik spor yüzeylerinde taneleme için sprey makinesi

StrukturMatic S80 SMG StrukturMatic koleksiyonunun çok iyi kurulmuş teknolojisine dayalıdır. S122'nin kompakt versiyonu olarak, S80 sentetik spor yüzeyleri üzerine profesyonel yapısal kaplamalar için ideal bir ikame aracıdır. Makine, özellikle dar alanlarda solvent bazlı, solventsiz yada su bazlı malzemelerle çalışma kapasitesine sahiptir. Kompakt ve hava soğutmalı bir tek silindirli Honda benzin ile çalışan motor ya da 7,5 kW elektrik motoru ile donatılan S80 dakikada yaklaşık 14 kg malzeme üretmektedir ve böylece S122 modeli kadar etkindir.

Basit hidrolik bileşenleri ve elektronik bileşenlerden feragat etmesi, makineyi daha da güvenilir ve kolay kullanılır hale getirmektedir. Dört büyük ve hava ile dolu tekerleği ve sadece 350 kg tutan ağırlığı yüzey basıncını azaltır ve makinenin işletimini kolaylaştırır.

Malzeme konteynırı, rotoru, stator ve TurboSpray TS30 ile hortum seti S122 koleksiyonu ile uyumludur. Viskoz, çok kompakt ve kaba taneli yapısal püskürtme kaplaması ve astar değişik hortum ağızlıkları ile uygulanabilmektedir. Değişken mafsallı kolu sayesinde 10 m çaplı bir alanda iş görülebilmektedir. Kontrol edilebilir pompa basıncı ve ayarlanabilir hava miktarı sprey buharını azaltır ve maksimum alan kapasitesi ile homojen bir sprey boyama sağlar.

Sadece 75 cm'lik düşük dolum yüksekliği ve güvenlik ızgarası makinenin doldurulmasını ve operatörün çalışmasını güvenli hale getirir. Malzeme konteynırı plastik kaplı ve darbeye dayanıklıdır, böylece korozyona karşı korunmaktadır. Malzeme beslemesi bir kontrol valfının elle açılıp kapanması ile sağlanır. S122 modelinde sağlanmış olan bir elektrikli kontrol elemanı / fonksiyonu mevcut değildir. Besleme miktarı ve pompa basıncı koordine edilebilir ve sonsuz olarak ayarlanabilir. Yeniden doldurulmuş sprey malzemesi önceki dolumla, bir entegre karıştırıcı aracılığı ile basit ve etkin bir şekilde ve oturma olmadan, sürekli malzeme beslemesi garanti edilmiş bir şekilde karışır.

Tüm fonksiyonlar ve kontrol elemanları elverişli bir şekilde yerleştirilmiştir ve bir bakışta okunabilecek durumdadır. Kontrol valfı, basınç kontrolü ve basınç valfı de kolayca ulaşılabilecek yerlerdedir.

Teknik Bilgiler

Şasi Lazerle kesilmiş çelik çerçeve konstrüksiyonu, plastik kaplama
Ana mekanizma S80 B: 6,6 kW (8,9 Beygir) benzin motoru
S80 E: 7,5 kW (10,2 Beygir) elektrik motoru
Malzeme konteyneri Lazerle kesilmiş, çelik konstrüksiyon, plastik kaplı, güvelik ızgarası
sürekli takılı, kapasite 120 litre
Sprey performansı 14 kg/dakika
Doldurma yüksekliği 750 mm
Tahrik tertibatı motor/güç Tank, pompa, kontrol valfı, kontrol bloku, pompa ve iki V-kayışı yoluyla motorla çalıştırılan kompresör, 8 litre kapasiteli hidrolik tankla hidrolik agrega
Ağırlık 350 kg
Ebatlar U 1.800 x G 1.000 x Y 1.070 mm
Teknik değişiklikler yapma hakkı saklıdır

 

Katalog

Karıştırma cihazı ve düz şaftla birlikte malzeme konteynırı

Hidrolik hava kompresörü sürücüsü için hava soğutmalı benzin motoru (elektrik motoru da mevcuttur)

Besleme pompası ve karıştırma için kontrol ve düzenleme valfları

Turbo Spray TS30

Malzemeler ve hava için değişik hortum ağızlıkları ile birlikte TurboSpray TS30 sprey tabancası, kalın, çok kompakt ve kaba taneli malzemenin uygulanması için çok uygundur. Yüksek performans (yaklaşık 14 kg/dak) ile ve hassas uygulama ile homojen bir sprey boyama sağlar.

 

© Copyright 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesi tasarımı ve kodlaması IFB Teknoloji A.Ş. tarafından yapılmıştır.