Ürünlerimiz > Bakım

TurfSoft TS2/TS3

Kum ve kum/lastik dolgulu küçük sentetik çim yüzeylerin temizliği içindir

Gereğince yapılmış bir temizlik ve bakım çim yüzeyin uzun süre korunabilmesi için gerekli olduğu kadar, suni çim sahaların oyun performansının uzun süre korunabilmesi için de önemlidir. Ayrıca, yüzeylerin atletik performansının sürekli iyi bir durumda tutulması oyuncuların sakatlanma riskini de en aza indirecektir.

TurfSoft TS2 hem etkili hem de basit bir çözümdür. Yüzeyde oynanan oyunun zevkini arttırır ve (kum ve kum/lastik dolgu) yüzeylerin değerini korur. Bu makineyi kullanarak askıdaki partiküllerden, üst seviyedeki aşınmadan ve toz partiküllerinden kurtulabilirsiniz. Manevra kabiliyeti yüksek TurfSoft hareket alanı dar suni çim sahalar ve merdiven, basamak ve dar geçitlerle çevrili mekanlar için idealdir.

TurfSoft aynı anda üç işlevi birden yerine getiren bir petrol motoruna sahiptir: bunlar eleğin titreşim hareketi, türbinin tahriki ve temizlik fırçasının döndürülmesidir. Sürüş gidonuna uygulanacak hafif bir baskı ile fırça suni çim içerisine nüfuz eder ve besleme çıkışı sayesinde kolay çalışma ve enerji tasarrufu sağlar.

Döner fırça dolgu malzemesinin üst kısmını çekip alır. Sonrasında elek ince ve kaba tozu ayırır. Emiş türbini kaba kiri doğrudan sabit filtreye çeker. Temizlenmiş dolgu malzemesi daha sonra titreşimli elek üzerinden ölçülmüş miktarlarda yayılır. Entegre filtre bir çarkı çevirmek suretiyle kolayca temizlenebilir. TurfSoft'un ön tekerleri operasyon sırasında kilitli olsa da nakliye sırasında dar yerlerden geçirilebilmesi için sökülüp takılabilmektedir.

TurfSoft katlanabilir olduğundan depolama sırasında yer tasarrufu sağlar. Ayrıca kulplarla donatılmıştır olduğu için nakliyesi de kolaydır.

TurfSoft TS3
Çitler, teller, köşe blokları ile çevrili suni çim sahaların temizliği için SMP alternatif TurfSoft TS3'ü geliştirmiştir. Menteşeli bir yan süpürgeyle donatılmış olan TurfSoft TS3 erişmesi en zor yerlerdeki kirleri bile temizleyebilir. Yan süpürge kullanılmadığı zamanlarda kolayca katlanabilir.

Teknik Bilgiler

Şasi Lazer kesimli çelik çerçeve, plastik kaplama
Tahrik tertibatı motor/güç Tek silindirli benzinli motor / 3.2 kW (4 HP)
Filtre Kutusu Kalıcı filtre yak. 5m²
Çalışma Genişliği 800 mm
Ağırlık Yaklaşık 85 kg
Ebatlar U 980 x G 750 x Y 570 mm
Teknik değişiklikler yapma hakkı saklıdır

 

Katalog

TurfSoft TS3

Fırça ünitesi ve türbin için tek silindirli benzin motoru

Değiştirilebilir elek çekmecesi, eleğin çeşitli şekilde delinmesi mümkündür

Kalıcı filtrenin temizlenmesi ile el çarkı

Kolay nakliye ve az yer kaplayarak muhafaza edilmesi için katlanabilir gidon

Dar yerlerden geçebilmek için kolay döndürülebilir

 

© Copyright 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesi tasarımı ve kodlaması IFB Teknoloji A.Ş. tarafından yapılmıştır.